Butrinti publikon mesazhin e dërguar nga fansi dhe zbulon ‘sekretin’

Këngëtari Butrint Imeri ka treguar mesazhin që i ka dërguar një fans në Instagram, dhe ka zbuluar se projekte të reja muzikore priten të vijnë së shpejti.
Fansi i kërkoi të publikojë hit dhe këngëtari e zbuloi sekretin. “Me ditë ky”, ka shkruar Butrinti në InstaStory krahas mesazhit.

“Corazon” mbetet projekti i fundit nga Butrinti në bashkëpunim me reperin Don Xhon. Kënga u publikua në fund të vitit 2021 dhe deri tani ka arritur mbi 39 milionë klikime në Youtube./21Media

Back to top button