Kjo është porosia që përcjell Gjiko përmes këngës së re

Artisti, Asdren Gjikolli-Gjiko e ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor.
Kënga e re titullohet ”Gjoni” dhe është finalizuar me videoklip.
Në thelb kënga e re e Gjikos përcjell një mesazh shumë të rëndësishëm, Gjiko i thotë jo hakmarrjes. Kjo është porosia që artisti ka pëcjellur përmes këngës.

Projekti paraprak nga Gjiko mbetet ”Ay Caramba”, të cilën e ka sjellur në bashkëpunim me Nora Istrefin dhe Melindën./21Media

Back to top button