Koci: Si shtetas kosovarë nuk ka më vështirë se me qenë udhëtarë nëpër botë

Avokati Arianit Koci, sonte në RTV21 deklaroi se si shtetas kosovarë nuk ka më vështirë se me qenë udhëtarë nëpër botë.
“As nuk ki ambasadë, as nuk të njeh kërkush, ki problem me viza, ki problem me çdo sen”, tha ai në emisionin veror “21 Gradë”.
Koci përmendi një rast nga vizita në Meksikë dhe tha se meksikanët, shumica as nuk kishin dëgjuar për Kosovën./21Media

Back to top button