Kombëtarja e Kosovës në konkurrencën e femrave, gati për dy ndeshjet e radhës

1 min read

Kombëtarja e Kosovës në futboll në konkurrencën e femrave, do t’I zhvillojë dy ndeshje të vështira në kuadër të kualifikimeve për Kupën e Botës, kundër Shqipërisë dhe Norvegjisë. “Dardanet” presin rezultate pozitive.(E pergaditi -Art Kuqi)./21Media