Challandes dhe Rrahmani flasin para ndeshjes Kosova - San Marino

Challandes dhe Rrahmani flasin para ndeshjes Kosova – San Marino

Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës në futboll, Bernard Challandes dhe kapiteni Amir Rrahmani janë paraqitur në konferencën për shtyp para miqësores ndaj San Marinos, që zhvillohet të martën në Prishtinë (E pergaditi- Art KUQI) ./21Media