Kosova po hyn në një fazë recesioni!

Intervistë me prof.Safet Gërxhaliun
Kosova po hyn në një fazë të recesionit si pasojë e zhvillimeve globale, thotë për RTV21, profesori i ekonomisë, Safet Gërxhaliu. Gërxhaliu vlerëson situatën aktuale ekonomike dhe engjetike në vend, duke kërkuar reflektimin e Qeverisë për zgjidhje të problemeve./21Media

Back to top button