Kosovës i nevojitet një buxhet zhvillimor

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Bajrami: Kemi numrat e mjaftueshëm në kuvend edhe për buxhet.-Murati: Qeveria nuk do t’i ketë numrat për buxhetin

Qeveria ka miratuar planin për zbatimin e marrëveshjes së arritur në Shtëpinë e Bardhë midis Kosovës dhe Serbisë për normalizim ekonomik midis dy shteteve. Zëvendëskryeministri, Driton Selmanaj, tha se janë listuar të gjitha obligimet institucionale që dalin nga kjo marrëveshje.
Ndjekim deklaratën e zëvendëskryeministrit Selmanaj./21Media