KQZ-ja vazhdon me tensione!

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Kurteshi e akuzon Dakën për përvetësim të KQZ-së

Mbledhja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, sërish u zhvillua me debate të ashpra ndërmjet anëtarëve të Vetëvendosjes dhe kryetares së këtij komisioni Valdete Daka. Sami Kurteshi nga Vetëvendosje e akuzoi Dakën për përvetësim të këtij komisioni. Me pas kryetarja e KQZ-së Valdete Daka ndërpreu mbledhjen./21Media