Krasniqi thotë se me Bedri Hamzën ka marrë hov zhvillimi

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Memli Krasniqi, ka thënë se me Bedri Hamzën në krye të Mitrovicës zhvillimi ka marrë hov.
“Me Bedriun kryetar, Mitrovica ka marrë hov të ri zhvillimi dhe qytetarët çdo ditë po e ndjejnë kujdesin, angazhimin e ndryshimin pozitiv të qeverisjes së mirë”, ka thënë Krasniqi.
Sot kryetari i PDK-së e ka vizituar Mitrovicën.
PDK-ja e ka fituar Mitrovicën duke e mposhtur Agim Bahtirin në zgjedhjet e vitit të kaluar./21Media

Back to top button