Krejt sytë kah Bebe Rexha dhe i dashuri i saj Keyan Safary

Këngëtarja 32-vjeçare e “Meant to Be”, Bebe Rexha u pa në një takim dreke pasdite me Keyan të hënën (22 gusht) në restorantin Hillstone në Santa Monica, Kaliforni.

Pas daljes, çifti u ndal pranë Sidecar Donuts AQtaq nuk u duruan dhe shkëmbyen puthje në publik, përcjell portali rtv21.tv

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Bebe dhe Keyan janë në lidhje qe dy vjet. Ata u fotogruafuan së bashku në korrik të vitit 2020.

 
Ai është një kineast dhe producent i cili është diplomuar nga Universiteti Shtetëror i Kalifornisë Northridge.
Keyan është pronar i Moving Images Entertainment, një kompani globale e shërbimeve të prodhimit të filmit, televizionit dhe komerciale me qendër jashtë Los Anxhelosit./21Media

Back to top button