Kuka e Kelmendi nderohen me çmimin “Ditët e Shqipes”

Driton Kuka e Majlinda Kelmendi u nderuan sot çmimin “Ditët e Shqipes”, me ç’ rast në manifestimin e mbajtur nën patronazhin e presidentes, Vjosa Osmani, dhe ish-brigadës 138 “Agim Ramadani”, u vlerësuan për punën dhe përkushtimin e madh në sportin e xhudos që sollën rezultate kulminante për Kosovën./21Media

Back to top button