​Kupa e Shqipërisë, këto janë ndeshjet e 1/8-ës së finales që zhvillohen sot

Do të zhvillohen sot gjashtë ndeshje tejet interesante në Kupën e Shqipërisë, të vlefshme për 1/8-tën e finales së kësaj gare.
Njëra nga ballafaqimet më interesante do të jetë ai ndërmjet Egnatias dhe Skenderbeut, por edhe ajo ndërmjet Kukësit dhe Apolonia Fierit.
Këto janë të gjitha ndeshjet që zhvillohen sot dhe startojnë nga ora 13:00:
Egnatia-Skenderbeu
Kastrioti-Dinamo Tirana
Tirana-Lushnja
Kukësi-Apolonia Fieri
Laci-Tomori Berat
Partizani-Korabi Peshkopi.

Back to top button