Kur t’nxehen deputetët… (Video)

Debat i nxehtë në Komisionin për Integrime Evropiane

Debat i nxehtë u zhvillua në Komisionin Parlamentar për Integrime Evropiane, gjatë raportimit të zëvendëskryeministrit të parë për integrime Evropiane dhe Dialog, Besnik Bislimi. Deputetët e Partisë Demokratike të Kosovës, Ardian Kastrati dhe Blerta Deliu – Kodra e kanë lëshuar sallën./21Media

 

Back to top button