Kurti-Mustafa: Takimi tjetër – i paqartë

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Nuk ka marrëveshje të koalicionit, nuk dihet për takimin e radhës

Edhe një takim ka përfunduar pa marrëveshje midis krerëve të Vetëvendosjes dhe LDK-së. Zyrtarët e të dyja partive nuk kanë treguar nëse do të ketë takime të tjera.(Teksti- Burim Zariqi, kamera, Gjensi Karaqi)./21Media