Kurti në Shqipëri: Të thellohet bashkëpunimi ndërmjet dy shteteve

Kurti u takua edhe me presidentin Meta, kryeparlamentarin Ruçi dhe kreun e opozitës Basha

Gjatë takimeve me liderë të tjerë të institucioneve shqiptare dhe me liderin e opozitës, Kryeministri Albin Kurti, ka diskutuar për nevojën e thellimit të bashkëpunimit Kosovë-Shqipëri. (Teksti- Albulena NUHA, kamera- Ilir GORANI)./21Media

Back to top button