Kusari – Lila: Taksa pasqyron brishtësinë e koalicionit qeverisës

Çfar deklaroi Mimoza Kusari-Lila në emisionin  Argument Plus Të RTV 21?

Kryetarja e Alterntivës Mimoza Kusari -Lila në emisionin Argument Plus Të RTV 21, duke folur për zhvillimet më të fundit rreth taksës mbrojtëse 100% në prodhimet nga Serbia ka thënë se,  ajo pasqyron brishtësinë e koalicionit qeverisë dhe mungesën e  vizionit.

Intervistën e plotë që me kryetaren e Alternativës, e zhvilloi gazetarja Leonora DALIPI, mund ta ndiqni sonte prej orës 21:30 në emisionin Argument Plus./21Media

 

 

 

Back to top button