Labi dhe Irkenc Hyka bashkë për këngën e re

Të dashur dhe mjaft të kërkuar nga publikua shqiptar janë artistët, Labinot Tahiri dhe Irkenc Hyka.

Dyshja janë shumë aktiv me projektet e tyre të reja muzikore. Të veçuar për stilin e tyre të këndimit, Labi dhe Irkenci duket se kanë bashkuar forcat e tyre për projektin e ri.

Kështu la të kuptohet një fotografi që ka publikuar Irkenci në Instagram ku shfaqen nga një studio muzikore.

“A je gjall Dashnia jem”. titullohet projekti i fundit i Labit, të cilin e solli dy muaj më parë.

 

Kurse, “Afer dhe larg” është kënga e fundit nga Irkenci që e solli në muajin maj në bashkëpunim me Kanitën. /21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button