Lajçak i takoi ndaras dy delegacionet, ja çfarë u diskutua atje

Në Bruksel sot janë zhvilluar takime në kuadë të dialogut Kosovë-Serbi, mirëpo ky takim ka përfunduar pa rezultat.
Kështu ka njoftuar, Jeton Morina nga Brukseli në Click të RTV21.
Morina ka treguar se përfaqësuesi i posaçëm i BE-së Miroslav Lajçak gjatë ditës është takaur veç e veç me kryenegociatorët e Kosovës dhe të Serbisë./21Media

Back to top button