Leonardo DiCaprio dhe Gigi Hadid vazhdojnë të takohen

Nëse e keni hequr Gigi Hadid-in nga lista e Leonardo DiCaprio-s, shtojani sërish sepse thuhet se dyshja po takohen.
DiCaprio, ashtu si Emily Ratajkowski, po i mban të hapura opsionet e tij.
Një burim konfirmoi për Hollywood Life se “Leo është beqar”, por “asgjë nuk ka ndryshuar me Gigin”. Ata po shohin njëri-tjetrin, por nuk ka asgjë serioze që po ndodh mes tyre”.
Kjo situatë takimi nuk e mërzit as Hadidin.
Ajo thuhet se “nuk ka mendim” nëse DiCaprio dëshiron të shohë femra të tjera.
“Ajo dhe Leo nuk kanë qenë kurrë në një lidhje serioze, si fillim, dhe nuk kishin asnjë angazhim me njëri-tjetrin. Ajo po shijon marrëdhënien me Leon pasi fokusi i saj kryesor është vajza e saj Khai tani. Jeta e saj në takime thjesht nuk është një prioritet dhe nuk është diçka për të cilën ajo është duke investuar shumë”, ka thënë një tjetër burim./21Media

Back to top button