Liberalizimi i vizave sa afër, sa larg?

Bisedë me deputetin e Vetëvendosjes Agon Batusha, anëtar i Komisionit të Integrimeve Evropiane

Anëtari i Komisionit të Integrimeve Evropiane, Agon Batusha, nderkaq i tha RTV21 se futja ne agjende e liberlaiyimit te viyave per Kosoven eshte nje hap I madh dhe se shpreson ne nje reyultat poyitiv. Por ai beri thirrje per durim dhe jo eufori ne momentete fundti te marrjes se vendimit./21Media

Artikuj të ngjashëm

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button