Fifi me këngë të re, “Se ti m’ke bo me trauma”

Pas angazhimit në koncerte të shumta gjatë verës, këngëtarja e njohur Filloreta Raçi-Fifi po punon edhe për projekte të reja.

Pas bashkëpunimeve dhe këngëve solo që solli këtë verë, Fifi ka njoftuar se ka gati këngën e re që do publikohet së shpejti, shkruan rtv21.tv

Në Instagram Fifi ka publikuar një pjesë të këngës, por nuk ka treguar ndonjë detaj tjetër.

“Se ti m’ke bo me trauma”, ka shkruar Fifi poshtë videos të publikuar në Instagram.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr)

Ndërkohë, Fifi po shijon sukseset e projektit të fundit të publikuar në bashkëpunim me Gjikon. Kënga e titulluar 365 që u publikua muajin e kaluar deri tani në Youtube ka arritur mbi 2 milionë klikime. /21Media 

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button