Liderët institucionalë dhe partiakë, shprehin ngushëllime për viktimat(Video)

Aksidenti tragjik në Kroaci, lajm i rëndë për Kosovën
Lajmi për aksidentin e autobusit në Kroaci me mërgimtarë kosovarë që po vinin nga Gjermania në Kosovë, ka tronditur gjithë qytetarët e vendit, ndërsa liderët shtetërorë dhe partiakë kanë shprehur ngushëllimet dhe dhimbjen për viktimat dhe familjarët e tyre./21Media

Back to top button