Lipjan: Mërgata Fest dhe sport

Komuna e Lipjanit sivjet për herë të parë organizoi aktivitetin “Mërgata Fest & Sport” në shenjë mirëseardhje për mërgimtarët e ardhur për të kaluar pushimet në vendlindje./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button