Lojtari shqiptar bëhet baba për herë të parë

Futbollisti shqiptar, Florent Hasani, është bërë baba për herë të parë.
Ai dhe bashkëshortja e tij, Diellza u bekuan me një djalë për të cilin zgjodhën emrin, Tor, shkruan rtv21.tv
Hasani në rrjetet sociale ka publikuar fotografin e parë me djalë.
“Falemnderimi i takon All-llahut që sot na bekoi me një djalë! Mirë se erdhe Tor Hasani”, ka shkruar Florenti poshtë fotografive të publikuara në Instagram./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Florent Hasani (@florenthasani8)

Back to top button