Loredana dhe Mozzik publikuan albumin “No Rich Parents”

 
Ish-çifti i njohur, Loredana dhe Mozzik kanë publikuar albumin  në bashkëpunim që titullohet “No Rich Parents”.
Albumi i përbërë me 14 këngë është lansuar fillimisht në platformën Spotify.

Në Youtube, dyshja kanë lansuar videoklipin për këngën “Immer wenn es regnet” që në shqip i bie “Sa herë që bie shi”.


Edhe i kanë ndarë rrugët, Loredana dhe Mozzik po vazhdojnë me publikimin e projekteve të reja muzikore./21Media

 

Back to top button