Loredana, një ”maniake” e shpejtësisë

Reperja e njohur shqiptare, Loredana njihet si njëra ndër femrat që posedon marka të shtrenjëta të rrobave dhe makinave.
Si gjithmonë ajo është shumë aktive në rrjete sociale dhe së fundmi ka postuar një video që tregon se sa ajo është maraklike e shpejtësisë.
Në foton më poshtë mund të shihni që ajo ka kalur shpejtësinë prej 200 km në orë.

Ndryshe, projekti i fundit i këngëtares është ”Nëse don”, të cilën e ka sjellur në bashkëpunim me reperin e njohur Mozzik më 23 korrik./21Media

Back to top button