“Lotsjellësi në Kuvend”- aktorët shpallën të pafajshëm (VIDEO)

Ministrja Albulena Haxhiu dhe tre ish deputetë u shpallën të pafajshëm

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu bashkë me tre ish-deputetë janë liruar nga akuza në lidhje me mbajtjen e kundërligjshme të gazit lotsjellës. Arsyetimi i gjykatës për vendosjen ndaj këtij rasti ishte se provat  e paraqitura nga Prokuroria nuk provojnë  kryerjen e veprës penale./21Media

Artikuj të ngjashëm

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button
close button