Policia e Tiranës ka zhvilluar nje operacion ku ka  arrestuar 4 persona. Sipas burimeve këto persona ne bashkëpunim me njeri-tjetrin mbillnin hashash në një ambjent të mbyllur në zonën e Kodrës së Diellit.

Nga burimet bëhet me dije se në atë ambient janë sekuestruar 52 fidanë si  dhe disa fidanë të tjerë të cilët personat i kishin më vete.

Ndërkohe operacioni është shtrirë edhe në zonën e Baldushkut ku policia ka gjetur lendë narkotike e dyshuar kanabis sativa nëpër banesa.

Ndërkohe operacioni është shtrirë edhe në zonën e Baldushkut ku policia ka gjetur lendë narkotike e dyshuar kanabis sativa nëpër banesa./oranews