Një nxënës ka informuar se është sulmuar fizikisht nga drejtori i shkollës në të cilën ai vijon mësimet.

Sipas raportit të Policisë, i njëjti ka pranuar tretman mjekësor.

Ngjarja ka ndodhur në Suharekë.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit, palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt./21Media