Manchester United shumë pranë arritjes së marrëveshjes me Antony

Manchester United është afër nënshkrimit të Antony nga Ajax për 85 milionë funte (100 milionë euro), sipas Sky Sports.
Bisedimet mes dy klubeve tani kanë përparuar dhe një marrëveshje mund të arrihet brenda 24 orëve të ardhshme.
Antony u la jashtë skuadrës së Ajax-it për javën e dytë radhazi të dielën pasi skuadra e Alfred Schreuder u rreshtua kundër Utrecht-it./21Media

Back to top button