Na zhvillimet e fundit në Maqedoni

Na zhvillimet e fundit në Maqedoni

Shtatë persona janë lënduar në kokë dhe një tjetër është  lënduar në gju.

Këta janë pranuar sonte në klinikën për sëmundje kirurgjike “Shën Naumi i Ohrit”, deklaroi drejtoresha Jasminka Çabukovska, shkruan tv21.tv.

Ajo tha vetëm një person ka pas dridhje në tru dhe është hospitalizuar, por është në gjendje të përgjithshme./21Media