Marigona publikoi fotografinë e parë pasi u bë nënë

Sot morrën bekimin më të madh në jetë, bëhet fjalë për çiftin e njohur, Marigona dhe Robin Krasniqi që sot morrën titullin prindër.

Dyshja e njohur u bekuan me një djalë, shkruan rtv21.tv

Lajmin e bëri të ditur Robini, përmes rrjeteve sociale ku publikoi një fotografi me Marigonen dhe engjullin e tyre.

Këtë fotografi familjare e ka publikuar edhe Margiona, teksa shtoi edhe një emoji në formë të zemrës./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @officialmarigonakrasniqi

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button