“Mariqui” lanson koleksionin e veshjeve në mbarë botën

Pa dyshim, Maite Perroni po kalon një moment të madh në jetën e saj. Në planin personal, aktorja do të martohet me Andrés Tovar . Në planin profesional, ai nuk ka reshtur së punuari në projekte të ndryshme filmike dhe televizive. Sikur të mos mjaftonte kjo, tashmë protagonistja e serialit Dark Desire shton një tjetër sukses pasi ka lançuar një koleksion veshjesh që do të shpërndahet ndërkombëtarisht, përcjell portali rtv21.tv

Për ta bërë këtë, këngëtarja bashkoi forcat edhe me platformën e specializuar në shitjen e veshjeve dhe këpucëve të quajtur Shein. Kështu, ajo lançoi një koleksion të ri ku komoditeti dhe stili janë baza kryesore. E famshmja mori pjesë në të gjithë procesin e krijimit duke ofruar presa, ngjyra dhe dizajne që pasqyronin stilin e saj personal.

“Pas shumë muajsh duke punuar në dizajnet, ngjyrat dhe stilet, sot më në fund mund të ndaj me ju një ëndërr tjetër që realizohet”, tha Perroni në një deklaratë. “Nga dora e Shein, vjen Shein x Maite Perroni, duke qenë një koleksion totalisht i ri i krijuar me komoditet dhe stil për të gjithë”.

Kjo linjë ka më shumë se 36 pamje krejtësisht të ndryshme dhe objektivi i të cilave është “të lidhet me thelbin e atyre që e përdorin”. Koleksioni do të jetë i disponueshëm në vende si Meksika, Kolumbia, Nikaragua, Brazili dhe shumë të tjera në mbarë botën ku platforma e lartpërmendur është pozicionuar si një nga më të rëndësishmet për sa i përket shitjeve të veshjeve.

Krahas kësaj arritjeje, Maite Perroni është e lumtur sepse së shpejti do të publikohet seriali Triada , protagoniste e të cilit ajo është një sfidë e re në karrierën e saj, sepse do t’i duhet të interpretojë tre personazhe krejtësisht të ndryshëm./21Media

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button