Mavraj kënaqet me Unikkatilin

1 min read

Unikkatili është një nga reperët më të mirë në trojet shqiptare

Përveq fansave të “përgjakshëm” që ai i ka, në këtë pjesë hyjnë edhe shumë të famshëm që kënaqen dhe e gjejnë vetën në këngët e tij.

Një nga fansat e reperit kosovar Viktor Palokaj është edhe qendërmbrojtësi i Kombëtarës Shqipëtare Mergim Mavraj, i cili në një video që ka postuar në Instagram shihet duke dëgjuar këngën e Unikkatilit “N’rrot T’somes”, shkruan rtv21.tv.

A po ia kushton dikujt mbrojtësi i Hamburgut këtë këngë? Nuk e dimë, mirëpo çfarë dimë është se Mergimi ndihet shumë mirë kur është në shoqërinë e këngëve të Unikkatilit.

Videon e shkurtër  mund ta ndiqni në vazhdim.

/21Media