Me armë e marihuanë në QKUK, arrestohet

Policia e Kosovës ka arrestuar një person, pasi që në çantën e tij i është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me dy fishekë dhe 3.6 gr substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë.
Rasti ka ndodhur të dielën rreth orës 11:34 në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.
Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt./21Media

Back to top button