Publikohet kënga “Mi amor” nga Bardhi dhe Alketa

Reperi i njohur Bardhi ka publikuar një projekt të ri muzikor.
“Mi amor” mban titullin kënga e re nga Bardhi, në bashkëpunim me këngëtaren Alketa.
Projekti i tyre u kompletua në studion e SBS Entertainment.
Për videoklipin dyshja kanë bashkëpunuar me produksionin XL Films./21Media

Back to top button