Me fotografi të ëmbël familjare, Albulena Haxhiu uron Vitin e Ri

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu ka uruar festën e vitit të ri me një fotografi familjare.
Pranë bashkëshortit dhe fëmijëve Haxhiu shfaqet mjaft e lumtur, shkraun rtv21.tv
“Gëzuar 2023!”, ka shkruar Haxhiu poshtë fotografisë së publikuar në rrejtet sociale./21Media

Back to top button