Me fotografinë pranë nënës Haradinaj uron Festat e Nëntorit

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka uruar të gjithë shqiptarët për festat e Nëntorit.
Këtë festë ai e ka uruar me disa fotografi, në njëren shfaqet me nënën e tij, teksa ka shkruar se përjetësisht përulet para të rënëve për liri të të gjitha kohërave.

“Të dashur shqiptarë, Urime Festat e Nëntorit. Përjetësisht përulemi para të rënëve për liri të të gjitha kohërave.
Lavdi Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës dhe Komandantit Legjendar Adem Jashari. Nderime sot, për ushtarët dhe oficerët që i shërbejnë Atdheut”, ka shkruar Haradinaj./21Media

Back to top button