Me kë ka bërë sevap Rina?

Këngëtarja, Rina Balaj është shumë e dashur për publikun.
Artistja së fundmi, ka publikuar projektin ”Addiction” dhe duket se është pëlqyer shumë nga fansat. Madje, një fans i Rinës i ka dërguar kësaj të fundit një mesazh duke i thënë se ka fituar shumë sevape që ka publikuar një këngë të tillë.
”Me kond tjeter kom hi n’sevap”, ka shkruar Rina krahas mesazhit të postuar.

”Addiction”, është realizuar me videoklip, ku Rina shfaqet me një fustan ngjyrë vjollce.

Back to top button