Meda publikoi këngën “Romeo e Julieta”

Meda ka publikuar sot projektin e ri muzikor.

“Romeo e Julieta” titullohet kënga e re nga Media, që e shoqëruar me videoklip është publikuar në Youtube.

Beat-in dhe muzikën e ka bërë Alfred Sula, ndërsa tekstin e ka shkruar Arsim Bunjaku.

Për anën vizuale është përkujdesur BUG Production./21Media

Back to top button