Mëngjesi i Thaçit nga Kompleksi Memorial “Zahir Pajaziti”

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Presidentit i Kosovës, Hashim Thaçi, mëngjesin e së shtunës ka zgjedhur që të publikojë fotografi të Kompleksit Memorial “Zahir Pajaziti” në Podujevë.

Ai në profilin e tij në “Facebook” në fotografitë e shpërndara ka vënë dhe një mbishkrim.

“Kompleksi Memorial ‘Zahir Pajaziti’, vendi ku lindi dhe u rrit Zahiri me dashurinë ndaj atdheut dhe shpirtin e tij kryengritës”, ka shkruar Thaçi./21Media