Miloti feston ditëlindjen, Erxhina i bën urimin e veçantë

1 min read

Këngëtari shqiptar, Milot Llalloshi sot feston ditëlindjen e 37-të dhe nuk ka hezituar ta ndaj këtë në Instagram.

“Sa vjet i ki? 37 – Ma t’miren kohë. Sa vjet i ki? 16 – Ma t’miren kohë. Sa vjet i ki? 53 – Ma t’miren kohë”, ka shkruar me Miloti.

“Jam shumë me fat që të kam ty partner e burrë, Të dua me krejt zemrën tem, ti e din. Urime ditëlindjen dashuri”, ka shkruar Erxhina.

Miloti është i vëllai i artistes shqiptare e shumë të dashur për publikun, Edona Llalloshi, të dy bashkë kanë sjellë bashkëpunime të shumta, të cilat dëgjohen shumë./21Media