Ministrja Xhaçka sot në Kosovë

Zëvendëskryeministrja dhe ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla, pret sot në takim homologen e saj nga Shqipëria, Olta Xhaçka.

Sipas njoftimit të MPJD-së, Gërvalla dhe Xhaçka, do të zhvillojnë një takim bilateral në Ministrinë e Punëve të

Jashtme dhe Diasporës, ku më pas do kenë një prononcim për media.

Takimi pritet të nis në ora 09:15./21Media

Artikuj të ngjashëm

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button