Ministrja Xhaçka sot në Kosovë

Zëvendëskryeministrja dhe ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla, pret sot në takim homologen e saj nga Shqipëria, Olta Xhaçka.
Sipas njoftimit të MPJD-së, Gërvalla dhe Xhaçka, do të zhvillojnë një takim bilateral në Ministrinë e Punëve të
Jashtme dhe Diasporës, ku më pas do kenë një prononcim për media.
Takimi pritet të nis në ora 09:15./21Media

Back to top button