“Mirësevjen Ramush”

Limaj i ka uruar mirëseardhje Ramush Haradinajt

Kryetari i Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj ka mirëpritur lajmin për lirimin e Haradinajt. Limaj përmes në një postim në Facebook i ka uruar mirëseardhje Ramush Haradinajt.

” Mirësevjen Ramush! Urime familjes dhe gjithë shqiptarëve” ka shkruar Limaj.

Ndryshe, Ramush Haradinaj është mbajtur në Francë me fletarrest të Serbisë që nga muaji janar i këtij viti./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button