Viktima u dërgua në strehimore

Viktima u dërgua në strehimore

Policia njoftoi se në Mitrovicë mbrëmë një femër K/Shqiptare ka raportuar se po mbahet e izoluar në banesë nga prindërit dhe vëllai i saj për shkak të mos martohet me personin që ajo e dashuron.

Viktima është intervistuar dhe me kërkesën e saj u dërgua në strehimore.

Ndërsa, tre të dyshuarit sipas policisë janë intervistuar dhe me urdhër të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt./21Media