MKRS paralajmëron betejë ligjore

Procedura ligjore ndaj Serbisë për refuzimin e boksierëve kosovarë
Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit ka paralajmëruar se Qeveria e Kosovës do t’i ndjekë procedurat ligjore ndaj Serbisë, e cila pamundësoi pjesëmarrjen e boksierëve të Kosovës në Kampionatin Botëror./21Media

Back to top button