Modelja që theu steriotipet në Miss Universe

Jane Dipika Garrett, ka tërhequr vëmendjen e të gjithë publikut me paraqitjen e saj në El Salvador në konkursin e saj për Miss Universe Nepal.

Kështu ajo u bë konkurentja e parë në plus-size që theu steriotipet për peshën në konkursin prestigjioz, transmeton rtv21.tv.

Ajo është brohoritur shumë nga turma dhe për momentin është konkurentja më e përfolur./21Media

 

Back to top button