Momente qesharake gjatë deklaratës, Muriqi e Ujkani nuk e lanë rehat Fazlijin

1 min read

Kombëtarja e Kosovës sot paradite e ka mbajtur stërvitjen e fundit në Kampin Nacional në Hajvali para udhëtimit për në Belfast, për ndeshjen kundër Irlandës së Veriut, në kuadër të Ligës së Kombeve, që zhvillohet, të shtunën, në orën 18:00.

Qendërmbrojtësi dardan, Betim Fazliji, pas stërvitjes ka dhënë opinionin e tij lidhur me përgatitjet e bëra dhe për pritjet e tij rreth përballjes me Irlandën e Veriut. Por, ai u pengua disa herë nga Muriqi e Ujkani, duke shkaktuar momente qesharake./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RTV21 Official (@rtv21)