Moti: Ftohtë e borë

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot me vranësira dhe i ftohtë, kryesisht me borë
Reshjet pritet të ndalojnë gjatë mbrëmjes.
Temperatura e mëngjesit nga minus tre,kurse ajo më e larta ditore nga minus dy deri në minus 4 gradë.

Back to top button