Moti: I kthjellët, por i ftohtë

Sot mbi vendin tonë do të jetë mot kryesisht me diell, me temperatura deri në një gradë.
Gjatë mëngjesit ngrica e lehtë, në luginat dhe luginat e lumenjve mund të ketë mjegull të herëpashershme.
Era e dobët deri mesatare perëndimore, pasdite me drejtim jugor dhe juglindor.
Temperatura më e ulët nga minus shtatë gradë nën zero, kurse ajo më e larta ditore vetëm një d
gradë mbi zero.

Back to top button